top of page
HAKKIMDA

Ece AĞABEYOĞLU, PCC

Koç / İş ve Meslek Danışmanı / Eğitmen

1998’den beri iş hayatındadır. Commercial Union Hayat Sigorta (Avivasa) – finansal danışmanlık, İş Bankası – kurumsal kredi uzmanlığı, HSBC Eğitim ve Geliştirme Müdür Yardımcısı/Eğitmenlik, yetkinlik eğitimleri yöneticiliği, yetenek yönetimi değerlendirme merkezi danışmanlığı yapmış, kurum içi koçluk, yenilenen şube yapılanmasında proje koordinatörlüğü ve Değerler Bazlı Liderlik projesi Avrupa Bölgesi liderliğini üstlenmiştir. 2010’dan beri 30+ kuruma danışmanlık ve eğitmenlik hizmeti vermiştir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi ve IODA Türkiye Uluslararası Organizasyonel Gelişim Derneği kurucu üyesidir. "İşte ve Yaşamda Kendi Yolun" podcastin sahibi, "Bilsen İyi Olur" podcastin ise eş-sahibidir. Koşu, yardımseverlik ve gönüllülük, sivil toplum ilgi alanlarıdır.

foto2.png
UZMANLIK ALANLARI

Kariyer Koçluğu

Bir kurumda çalışan veya kendi işini kuran / kurma aşamasında olan yetişkinler ile üniversiteden iş hayatına geçiş dönemindekilerin karar, değişim veya gelişim ihtiyaçlarına yönelik hizmettir.

Yönetici Koçluğu

İş yerinde ekip yönetme rolü üstlenmiş ve kendini özgüven, delegasyon, iletişim, geri bildirim, liderlik etme gibi alanlarda geliştirmek isteyenlere sunulan hizmettir.

Takım Koçluğu

Kurumsal hedeflere giden yolda kilit öneme sahip yüksek performanslı takımların yaratılmasında, takım içi iletişimi güçlendiren, sorunların çözülmesini sağlayan, hedef belirleme ve ilerlemeye yardımcı olan grup uygulamalarıdır.

Değerlendirme Merkezi Danışmanlığı

Yetkinlik ölçümü ve raporlanmasına yönelik uygulamalarda değerlendirici danışman hizmetidir.

İletişim Becerileri

Birebir veya topluluk karşısında etkili ve hedefe yönelik mesaj verme becerisi için danışmanlık ve eğitim.

EĞİTİM

Sola Unitas - ACTP mezun ve ICF - PCC ünvan

Sola Unitas - ICF akredite sertifikalı koç

Mindfulness Hareketi - MBSR sertifikası

Alliant International University danışmanlık sertifikası

İstanbul Bilgi Üni. Örgütsel Psikoloji yüksek lisans

İş ve Meslek Danışmanı - Mesleki Yeterlilik Belgesi

Hacettepe Üniv. İstatistik Bölümü lisans

T.E.D. Ankara Koleji

bottom of page