HAKKIMDA

Ece AĞABEYOĞLU, ACC

Koç / İş ve Meslek Danışmanı / Eğitmen

1998’den beri iş hayatındadır. Commercial Union Hayat Sigorta (Avivasa) – finansal danışmanlık, İş Bankası – kurumsal kredi uzmanlığı, HSBC Eğitim ve Geliştirme Müdür Yardımcısı/Eğitmenlik, yetkinlik eğitimleri yöneticiliği, yetenek yönetimi değerlendirme merkezi danışmanlığı yapmış, kurum içi koçluk, yenilenen şube yapılanmasında proje koordinatörlüğü ve Değerler Bazlı Liderlik projesi Avrupa Bölgesi liderliğini üstlenmiştir. 2010’dan beri 30 kuruma danışmanlık ve eğitmenlik hizmeti vermiştir. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi ve IODA Türkiye Uluslararası Organizasyonel Gelişim Derneği kurucu üyesidir. "İşte ve Yaşamda Kendi Yolun" podcastin sahibi, "Bilsen İyi Olur" podcastin ise eş-sahibidir. Koşu, yardımseverlik ve gönüllülük, sivil toplum ilgi alanlarıdır.

foto2.png
UZMANLIK ALANLARI
EĞİTİM

Sola Unitas - ACTP mezun ve ICF - ACC

Sola Unitas - ICF akredite sertifikalı koç

Alliant International University danışmanlık sertifikası

İstanbul Bilgi Üni. Örgütsel Psikoloji yüksek lisans

İş ve Meslek Danışmanı - Mesleki Yeterlilik Belgesi

Hacettepe Üniv. İstatistik Bölümü lisans

T.E.D. Ankara Koleji

Kariyer Danışmanlığı ve Koçluğu

İş hayatındaki yetişkinlerin, üniversiteden iş hayatına geçiş dönemindekilerin ve liseli gençlerin kariyere yönelik karar ve değişim aşamalarında verilen destek hizmetidir.

Takım Koçluğu

Kurumsal hedeflere giden yolda kilit öneme sahip yüksek performanslı takımların yaratılmasında, takım içi iletişimi güçlendiren, sorunların çözülmesini sağlayan, hedef belirleme ve ilerlemeye yardımcı olan grup uygulamalarıdır.

Değerlendirme Merkezi Danışmanlığı

Yetkinlik ölçümü ve raporlanmasına yönelik uygulamalarda değerlendirici danışman hizmetidir.

İletişim Becerileri

Birebir veya topluluk karşısında etkili ve hedefe yönelik mesaj verme becerisi için danışmanlık ve eğitim.